Muziek leren
Proefles boeken Kies een datum en tijd die je uitkomt Cursusaanbod Bekijk welke cursussen je kunt volgen Inschrijven Schrijf je in na de proefles Cadeaubon Geef muziekles cadeauCompositieles Broek in Waterland bij School of Music. Kies uit 3 compositiedocenten.
Compositieles Broek in Waterland
Bij compositieles ga je samen met je docent schaven aan je eigen compositie. Hierbij komen dingen aan de orde zoals opbouw, melodie, samenspel en muzieknotatie.
Onze compositielessen zijn geschikt voor beginners en gevorderden van alle leeftijden. We hanteren geen wachttijden en werken met enthousiaste docenten. Hierbij gebruiken onze compositiedocenten lesmateriaal dat aansluit op jouw specifieke situatie.
Instromen is bij ons het hele jaar door mogelijk. Voor al onze lessen geldt één maand opzegtermijn. De docent kan je tijdens de proefles adviseren over het lesprogramma en eventueel de aanschaf van een compositie. Heb je nummers die je graag zou willen spelen met je compositie? Neem het mee naar je eerste proefles, de docent kan dan samen met jou een plan opstellen om de muziek te spelen die jij leuk vindt.
Vul je postcode in en bekijk alle compositiedocenten in de omgeving van Broek in Waterland.
In het onderstaande overzicht vind je de beschikbare docenten gesorteerd op afstand vanaf Broek in Waterland. De afstand zie je aan de rechterkant weergegeven in kilometers. Door gebruikt te maken van de filters kun je verder filteren op bijvoorbeeld de gewenste lesdag.
Amsterdam · 5.6 km ★ 7 reviews
vanaf €22 per 30 min
Al vanaf mijn zesde ben ik met muziek bezig: Eerst blokfluit, later ook cello, piano, en basgitaar. Al vroeg besloot ik om te gaan componeren. Ik begon met het voorbereidend jaar en daarna de bachelor van de studie compositie aan het Conservatorium van Amsterdam. Daarna ben ik naar Birmingham gegaan om mijn studie voort te zetten, waarbij ik naast het componeren ook veel bezig geweest ben met het onderzoeken van de rol van de tijd in muziek.
Lees verder →
Amsterdam · 6 km ★ 1 review
vanaf €28 per 30 min
Hello! My name is Mikael! I'm a guitarist, composer and passionate educator with over 12 years of professional experience. Do you want to take your guitar playing to the next level — with lessons that are fun, inspiring, and genuinely effective? I’d love to help you make that happen.
Lees verder →
Amsterdam · 7.9 km ★ 3 reviews
vanaf €27 per 30 min
Hoi! Mijn naam is Matteo. Ik ben een professionele bassist, componist en improvisator uit Brussel, Belgie. Mijn liefde voor muziek begon heel jong, door de discografie van mijn ouders en hun liefde voor allerlei soorten muziek. Ik begon bas te spelen toen ik 12 was, en sloot me al snel aan bij bands die allerlei soorten muziek speelden. Mijn passie voor muziek bracht me ertoe om naar het Koninklijk Conservatorium van Brussel te gaan om jazz basgitaar te studeren. Daarna heb ik mijn studie vervolgd aan het Conservatorium van Amsterdam, waar ik een bachelor en een master heb behaald. De lessen kunnen in het Nederlands zijn, maar ik spreek het niet helemaal vloeiend. Ze kunnen ook in het Engels, Frans en Portugees zijn.
Lees verder →
Amsterdam · 10.7 km ★ 10 reviews
vanaf €25 per 30 min
Hallo, leuk dat je er bent! Ik ben Aviv Noam, professioneel saxofonist, componist-arrangeur en saxofoon- en muziekdocent woonachtig in Amsterdam. Plezier in het muziek maken en een positieve, soms grappige en flexibele leeromgeving staan bij mijn lessen centraal. Ik heb een grote passie voor het lesgeven en ben vastberaden om mijn kennis van saxofoonspelen en muziek maken door te geven. Ik wil de leerling graag begeleiden en voldoende kennis en vaardigheden meegeven om op een dag zijn/haar eigen docent te kunnen zijn. Tijdens de lessen zal ik de leerling steeds beter leren kennen en kunnen we samen kijken wat de persoonlijke aandachtspunten zijn en hoe we het doel van de leerling kunnen bereiken. Mijn individuele manier van lesgeven is flexibel en ik zal per leerling kijken welke aanpak het beste werkt. Welke stijl van lesgeven ik ook toepas, het ontwikkelingsproces van het saxofoonspelen en muziekmaken zal centraal staan, niet de kortetermijn resultaten. *Ik woon nu 6 jaar in Nederland en ik ben bezig met het leren van Nederlands. Op dit moment geef ik de lessen deels in het Nederlands, deels in het Engels. Binnenkort hoop ik de volledige lessen in het Nederlands te kunnen geven. More about myself as a musician: I play all Saxophone types, Flute and Bass Clarinet and use the instruments to play different styles of music. From Jazz, ,Blues, Improvised & avant-garde music to Funk, Pop and Hiphop music. Growing up I spent my childhood studying classical saxophone music for 10 years as well. You can find videos of me playing different music styles in the links below :) I performed in music venues and festivals such as: North Sea Jazz Festival, Bimhuis, TivoliVredenburg, AFAS Live, Paradiso Amsterdam, Melkweg, Jazz In Duketown and many others also abroad and received a few awards for my work as well. I did my higher education studies in Conservatorium van Amsterdam.
Lees verder →
Amsterdam · 15.6 km ★ 3 reviews
vanaf €25 per 30 min
Welkom muziekliefhebber! Mijn naam is Waldemar Moes en ik geef muziekles aan jong en oud. Wil je mooi leren pianospelen, meer weten van muziek in het algemeen, je voorbereiden op het (theoretisch) examen van het conservatorium of leren componeren? Lees dan verder, je bent bij mij aan het goede adres! In den beginne…Muziek heb ik als kind met de paplepel ingegoten gekregen. Mijn vader en moeder speelden allebei piano en mijn zus viool. Als jong jochie leverde ik dan mijn bijdrage door op de trom te slaan! Door mijn ouders ben ik nooit gepusht om een instrument te leren spelen, het begon vanzelf wel te kriebelen. Rond mijn 10e leerde mijn moeder me de eerste noten lezen. In de jaren daarna was ik autodidact en bracht mezelf de eerste beginselen van het pianospel bij. Op een schoolconcert speelde ik een keer de Polonaise in c kl. op. 40 no. 1 van Chopin, dat oogstte behoorlijk wat bijval. TienerjarenVanaf mijn 14e kreeg ik echt goed pianoles van niemand minder dan Fania Chapiro, een leerlinge van de befaamde Lazare Levy aan het Parijse conservatorium. Ik bleek serieus aanleg te hebben en waagde vier jaar later de sprong naar het Sweelinck Conservatorium van Amsterdam. Ik werd aangenomen en en heb daar gestudeerd bij Daniëlle Dechenne, een andere leerlinge van dezelfde Lazare Levy 😉 In de periode na het conservatorium heb ik aanvullende lessen gevolgd bij Jan Wijn en Evelina Vorontsova. Wie voor een groot deel heeft bijgedragen aan mijn muzikale ontwikkeling is niemand minder dan… Franz Liszt! In mijn tienerjaren was mijn vader penningmeester van de Stichting Franz Liszt Kring. In die tijd organiseerden we vaak huisconcerten, waren we kind aan huis in Vredenburg en bezochten we talloze andere concerten. Zodoende kwam ik aanraking met veel pianisten en andere musici hetgeen me in belangrijke mate extra heeft gevormd. Ook erg leuk was dat we als gezin maar liefst vijf keer gastgezin zijn geweest voor kandidaten van het Internationale Franz Liszt pianoconcours in Utrecht. Vandaag de dagLesgeven doe ik al sinds mijn conservatoriumtijd en heb ik altijd als erg leuk ervaren. Het is mijn passie om kennis over te dragen en de leerling te helpen een stuk muziek te begrijpen en zich eigen te maken. Op het podium ben ik ook actief. Helaas gooide de Corona-periode roet in het eten, maar samen met mijn ensemble “Fonte Musica” pak ik de draad weer op. De laatste jaren leg ik me ook weer toe op een oude liefde, het componeren. Ik schrijf, speel en produceer de muziek en ben te beluisteren op de bekende streaming platforms als Spotify, Apple etc. Ik ervaar het als een zeer creatief proces!
Lees verder →
Videoles
Online ★ 22 reviews
vanaf €20 per 30 min
Hi everyone! I am Andrea Leone, welcome to my profile! I am a saxophone player from Italy that fell in love with that brass tube around 22 years ago. I was listening to The Dark Side Of the Moon (Pink Floyd), Enrico Rava, Jan Garbarek, John Coltrane and I was questioning myself what’s this? How can it sound so beautiful? What kind of magic is this? All questions that are still without an answer nowadays, I am still looking for them after so many years. That’s probably why I still love doing what I am doing, the mystery is still unsolved! I hope to transmit to my student the passion for music and for playing I have. Start a path where we will look for some answers to your and my questions. Meanwhile having a lot of fun, because playing an instrument is first of all about playing indeed, who is not enjoy doing it?! Your age is not a problem to me, from 2009 when I started teaching I had students of almost any age from 6 to over 60 years old. It’s always a good moment for playing some music! I have some years of experience in teaching and tons of material, I have worked for 6 years in a public middle school in Italy as a music teacher and since 2009 I taught saxophone both in private schools and privately.
Lees verder →Als je klikt op de docent kun je meer lezen over de betreffende docent en zijn/haar werkwijze. Zou je een proefles willen? Maak je afspraak nu online en kom vrijblijvend kennismaken met één van onze compositiedocenten. Je kunt boeken door op "Boek nu je proefles" en de gewenste datum en tijd te selecteren.
Bekijk hiernaast de compositiedocenten in de regio Broek in Waterland. Wil je het als eerste horen zodra er een compositiedocent in Broek in Waterland start? Laat je e-mail achter.
Videoles is ook een optie, bekijk hier al onze
Kies een compositiedocent die je leuk lijkt.
Boek een proefles op een tijdstip dat jou uitkomt.
Een proefles duurt altijd 30 minuten.
Ben je tevreden? Schrijf je in met een abonnement of een prepaid.
1 leerlingen gaven hun compositiedocent gemiddeld een 5,0 van de 5 sterren.
Na 1 lessen
In korte tijd heb ik veel geleerd over de beginselen van het componeren. Ik ben me ook goed bewust geworden van wat ik nog moet leren en waarom.
Compositieles bij Pepijn
Na 1 lessen
Ana is erg vriendelijk. Mijn dochter kreeg voor het eerst pianoles. Ze creëerde een prettige sfeer, waarbij mijn dochter de beginselen van het piano spelen leerde.
Compositieles bij Ana
Na 1 lessen
Na mijn ontmoeting met Andreas kreeg ik het gevoel dat ik met hem mijn muzikale compositie ambities kan verscherpen en verwezenlijken. Ik weet nog niet tot waar die van mij rijkt, maar wel dat ik met Andreas samen ver ga komen! Andreas is scherpzinnig, komt snel tot de kern: wat moet je leren om verder te komen, wat kunnen we even laten liggen en later oppakken. Nu we begonnen zijn met een project zijn zijn kritieken constructief, opbouwend, praktisch. Hij heeft een heel goed gevoel voor wat uitgelegd moet worden en wat je ontdekkend kunt leren. Dat muziek compositie en studie naar bestaande muziek een eindeloze diepte kent voelde ik al voor ik les nam bij Andreas, maar zijn lessen en enthousiasme vergroten plezier, het spelenderwijs creëeren, ontdekken wakkert bij mij een grote vreugde aan.
Compositieles bij Andreas
Bekijk de actuele lesprijzen in het docentenoverzicht.
De leslocatie is afhankelijk van de docent. Volg les aan huis bij de docent of op locaties van School of Music. We hebben naast compositielessen in Broek in Waterland ook compositielessen in andere gebieden. Ook is het mogelijk om online compositieles te volgen.
1 cursisten hebben deze cursus gemiddeld beoordeeld met een 5,0.
Ja, online compositieles via videobellen is een serieuze optie die door veel leerlingen goed bevalt. Je hebt er een stabiele internetverbinding en een laptop of tablet met een fatsoenlijke camera voor nodig. De docent kan je spel goed volgen en direct feedback geven. Het is iets anders dan les aan huis, maar voor veel mensen werkt het prima.
Jazeker! We hebben compositiedocenten door heel Nederland. Bekijk het aanbod in een van deze steden:
Als je klikt op de docent kun je meer lezen over de betreffende docent en zijn/haar werkwijze. Zou je een proefles willen? Maak je afspraak nu online en kom vrijblijvend kennismaken met één van onze compositiedocenten. Je kunt boeken door op "Boek nu je proefles" en de gewenste datum en tijd te selecteren.
Cookie-voorkeuren
Kies zelf welke cookies we mogen plaatsen. Je kunt dit later altijd aanpassen via de footer. Lees ons privacybeleid.
Functionele cookies
Noodzakelijk om de site te laten werken. Deze cookies kunnen niet worden uitgezet.
Analytische cookies
Helpen ons begrijpen hoe bezoekers de site gebruiken, zodat we de site kunnen verbeteren. Geaggregeerd.
Marketing-cookies
Gebruikt voor relevante advertenties en om externe content zoals YouTube-video's en Google Maps te tonen.