Bio

In de muzikale sector ben ik, Kaori, als gedreven ondernemer actief sinds 2016. Op mijn derde jaar begon ik met pianospelen, toen ik 16 was componeerde ik mijn eerste pianoliedje, en op mijn 18e begon ik om kleine ensembles te dirigeren en mijn eigen multidisciplinaire projecten te creëren, met en mix van muziek, theater en andere kunsten. Door mijn liefde voor muziek te delen, zorg ik ervoor dat de boodschap overkomt bij de muzikanten, ongeacht hun niveau. Mijn belangrijkste focus ligt op samen spelen, muzikaal actief te zijn en plezier te hebben in het proces.

Ik geloof dat elke persoon anders is en andere behoeften en capaciteiten heeft, daarom pas ik me graag aan mijn studenten aan en zorg voor hun interesses. In het geval dat de student geen duidelijk zicht heeft, help ik hem/haar om te vinden wat hem/haar aanspreekt.

Als de student dat wil, kan ik hem/haar gemakkelijk voorbereiden op de toelatingsexamens voor het conservatorium.

Foto & video

Kaori.jpg
Kaori

Pianoles: Jazz, klassieke, pop, wereld muziek

Basiscursus: in contact komen met muziek en het instrument. Balans vinden tussen plezier en discipline.Optioneel: lezen en/of schrijven notities

Middencursus: Klassiek: spelen van geschreven partituren en studie basistechniek.Andere stijlen: Improvisatie, basisharmonie leren en pas deze toe op de piano, studie basistechniek en basis gehoortraining.Optioneel: Partituren analyseren en muziektheorie toepassen in het spel en vice versa.

Hoogcursus: Klassiek: spelen van geschreven partituren en studie techniek.Andere stijlen: Improvisatie, harmonie leren en pas deze toe op de piano, studie techniek en gehoortraining.Optioneel: Partituren analyseren, muziektheorie toepassen in het spel en vice versa, studie geschiedenis van muziekstijlen.

Verdieping: focus in een specifieke substijl, studie van niet-tonale harmonie, als de student op het conservatorium zit, assisteer dan bij zijn/haar studie.

Schrijf voor iedere cursus die je aanbiedt een aparte alinea. Inhoud: wat is je ervaring en achtergrond hierin/ wat kan een cursist in deze cursus verwachten/ zijn er bepaalde eisen/ kan een cursist iets voorbereiden voor de proefles/ heb je een leeninstrument voor de proefles.

Reviews

Johan

Na 33 lessen

Kaori is een prettige en kundige docent met veel geduld en veel humor die haar lesmethode afstemt op het niveau en de behoefte van de leerling. Ik kijk er iedere week weer naar uit.

Enthousiast Deskundig Coachend

Anoniem

Na 7 lessen

Fijne lerares met engelengeduld

Vriendelijk Deskundig Enthousiast

Klarinke

Na 1 lessen

Vriendelijk en deskundig!

Vriendelijk Deskundig Enthousiast

Samantha

Na 1 lessen

Super fijne zang introles gehad, vervolg lessen worden gepland!

Deskundig Enthousiast Coachend

Frederique

Na 11 lessen

Kaori weet mijn zoon uit te dagen waardoor hij het beste in zichzelf naar boven haalt. Hele fijne inspirerende lessen met onverdeelde aandacht voor de ontwikkeling.

Communicatief Vriendelijk Deskundig

Frederique

Na 1 lessen

Enthousiaste open benadering.

Communicatief Vriendelijk Deskundig

Dan

Na 7 lessen

Kaori is very friendly, patient and positive. We like that for each of our children she adapts the teaching style and rhythm to their profile.

Communicatief Vriendelijk Goed met kinderen

Helen

Na 1 lessen

Prachtig huis. Goede tips.

Doelgericht

Annemiek

Na 1 lessen

Fijne proefles, ik ben geïnspireerd geraakt om het pianospelen weer op te pakken. We hebben direct vervolglessen ingepland!

Vriendelijk Deskundig Enthousiast

Georgina

Na 1 lessen

Het was een fantastische proefles. Wat een enthousiasme en vriendelijkheid. Ik werd volledig op mijn gemak gesteld en aangemoedigd als het even lastig leek. Kaori is top!

Vriendelijk Deskundig Enthousiast

Koor en/of  zangles

Wil je alleen zingen? Wil je samen zingen met een groep? Of wil je graag samen zingen met je familie en vrienden?*voor mensen die privélessen willen aanvragen: we zullen ons concentreren op uw behoeften / wensen 😉

Basiscursus: In deze cursus komen we in contact met onze stem en leren we naar onszelf en de anderen te luisteren. Aan het eind van het jaar zullen we enkele liedjes in het nederlands en engels kunnen zingen. Er zal een verscheidenheid aan stijlen van lichte muziek zijn.Optioneel: leer noten lezen

Middencursus: In deze cursus leren we 2 tot maximaal drie stemmen zingen en gaan we verder met nederlands, engels en spaans repertoire.Optioneel: leer noten lezen en improviseren

Hoogcursus: In deze cursus leren we 2 tot maximaal drie stemmen zingen en gaan we verder met nederlands, engels en andere talen repertoire.

Tarieven

Pas je opties aan

Goed om te weten

🕰️

We tonen prijzen op basis van 30 minuten om makkelijk te kunnen vergelijken. De minimale lesduur is echter afhankelijk van wat de docent aanbiedt.

💶

Ben je 21 jaar of ouder? Houdt dan rekening met de btw toeslag van 21%

Andere cursussen:

Compositieles, muziektheorie, auditietraining: van amateurs tot/met meesters, elke muziekstijl.

Gitaar basis

Locaties

Pianoles

Wil je dat nummer spelen dat je zo leuk vindt en je weet niet hoe?

In deze cursus gaan we piano leren spelen intuïtief en we gaan ook noten lezen. We gaan spelen met het bekende boek 'John Thompson's', en we zullen traditionele of moderne liederen alleen leren door te luisteren. We gaan moderne en klassiek techniek oefenen, je kies tot met welke niveau wil je spelen.

Kom langs mee!

Vragen aan de docent

Stel Kaori hier je vraag

📩 Kaori reageert meestal dezelfde dag

Enthousiast geworden?

Bekijk de beschikbare tijden van Kaori en boek een proefles!

  1. 1 Boek een proefles van 30 minuten
  2. 2 Maak kennis en bespreek je doelen
  3. 3 Plan door op jouw tempo
Kaori