Hans de Munnik

Auditietraining, Trompetles

Cursussen

Lesdagen

Lesprijs

voor cursisten
€ 25,00

Locaties

Videoles
Hans de Munnik HM
Hans
Videoles
vanaf
€ 25,00
per 30 min.
Privéles
Videoles mogelijk

Introductie

Ik ben student aan de conservatorium Master opleiding Klassiek Trompet, waar ik ook lessen heb gevolgd in de lichte muziek. Speelervaring heb ik opgedaan in diverse orkesten, ensembles, en als solist (http://hansdemunnik.com/bio/) - leservaring heb ik opgedaan in het Codarts educatietraject en als invaldocent bij diverse scholen en verenigingen.

Trompetles

Eigen instrument benodigd. Invulling te bepalen in onderling overleg, afhankelijk van de fase in de muzikale ontwikkeling. Tijdens de lessen kan er aandacht zijn voor o.a. techniek, ademhaling, houding, uithoudingsvermogen, muzikale interpretatie, improvisatie, samenspel, en meer.

Enthousiast geworden?
Boek dan nu je proefles
Boek nu

Auditietraining

Eigen instrument benodigd. Muzikale en mentale voorbereiding op een naderende auditie voor bijvoorbeeld een vooropleiding, conservatoriumopleiding, of een studenten-/jeugdorkest. Invulling te bepalen in onderling overleg, afhankelijk van de specifieke auditie. 

Stuur een bericht