Bio

Hi, mijn naam is Annebelle. Ik ben afgestudeerd aan de Herman Brood Academie voor popmuziek en het Conservatorium van Amsterdam voor jazz zang. Deze opleidingen hebben me niet alleen een sterke muzikale basis gegeven, maar ook de kans geboden om op verschillende muzikale terreinen diepgaande expertise op te doen.

Tijdens mijn studie heb ik stemtechniek, pianospel, bandcoaching en podiumervaring ontwikkeld, wat mijn zelfvertrouwen en muzikale communicatie versterkte. Daarnaast heb ik eigen nummers geschreven en geproduceerd en mijn muziektheorie en gehoorontwikkeling verdiept, wat mij voorbereidt op een veelzijdige muziekcarrière.

Ik geef les aan kinderen vanaf 8 jaar en sta open voor beginners die graag willen leren. Mijn expertise ligt echter bij leerlingen met wat meer ervaring, die eventueel coaching en begeleiding willen voor hun eigen projecten. Of je nu verder wilt ontwikkelen als muzikant of specifieke doelen hebt, ik help je graag om je vaardigheden naar een hoger niveau te tillen.

Wat zijn mijn eigen inspiraties? 

Mijn muzikale inspiratie is een brede mix van stijlen en artiesten die me telkens weer raken. Van jazzklassiekers zoals John Coltrane, Duke Ellington, Chet Baker en Wayne Shorter, tot de Braziliaanse magie van Stan Getz, Antônio Carlos Jobim en Edu Lobo. Ik haal ook veel uit soul en R&B, met legendes als Stevie Wonder, Donny Hathaway, Erykah Badu, Earth, Wind & Fire en Sade.

Daarnaast inspireert een nieuwe generatie artiesten me enorm, zoals Tems, Jordan Rakei, Alfa Mist, Hiatus Kaiyote, D’Angelo, Cleo Sol, Solange, KOKOROKO, Little Simz, Tyla, H.E.R., Burna Boy, Mansur Brown, Rosalía, Masego en The Cavemen. Deze uiteenlopende klanken – van afrobeats en neo-soul tot jazz-fusion en flamenco – voeden mijn creatieve proces en brengen me telkens nieuwe perspectieven, zowel in mijn eigen muziek als in mijn lessen. 

Foto & video

Annebelle Valentina Angelique
Annebelle Valentina Angelique

Reviews

Shannon

Na slechts één les voelde ik al zoveel meer vrijheid in mijn stem! De oefeningen helpen me echt om van mijn stem te genieten en me niet meer zelf in de weg te staan. De zanglessen zijn persoonlijk en inspirerend, en ik voel me steeds zelfverzekerder. Ik ben zo blij met de vooruitgang die ik maak!

Vriendelijk Inspirerend Enthousiast

Amos

Ik had al gevoel voor ritme, maar wilde meer techniek en repertoire. Het langzame oefenen van een lang stuk heeft mijn coördinatie verbeterd en mijn zelfvertrouwen verhoogd. Ik ben blij met de vooruitgang en kijk uit naar meer!

Vriendelijk Inspirerend Deskundig

Tarieven

Pas je opties aan

Goed om te weten

🕰️

We tonen prijzen op basis van 30 minuten om makkelijk te kunnen vergelijken. De minimale lesduur is echter afhankelijk van wat de docent aanbiedt.

💶

Ben je 21 jaar of ouder? Houdt dan rekening met de btw toeslag van 21%

Vragen aan de docent

Stel Annebelle Valentina Angelique hier je vraag

📩 Annebelle Valentina Angelique reageert meestal dezelfde dag

Enthousiast geworden?

Bekijk de beschikbare tijden van Annebelle Valentina Angelique en boek een proefles!

  1. 1 Boek een proefles van 30 minuten
  2. 2 Maak kennis en bespreek je doelen
  3. 3 Plan door op jouw tempo
Annebelle Valentina Angelique